O SPOLOČNOSTI

Firma Juraj Oravec – AUREKO vznikla v roku 1992 ako spoločnosť na autorizovaný servis vozidiel značky Peugeot, pneuservis, predaj autosúčiastok. Postupom času bola vybudovaná sieť maloobchodných predajní po celom Slovensku. So zmenou trhu sa zmenila aj potreba a sortiment, na ktorý sa sústreďuje naša firma v súčasnosti. V Modre sme vytvorili sídlo s maloobchodnými predajňami autosúčiastok a klampiarskym centrom s hutným materiálom.

V predajni klampiarskeho centra môžete použiť naše tri ohýbačky plechov v hrúbke do 0,8 mm v dĺžkach 4 až 6 metrov. Ponúkame plech vo zvitokoch, odkvapový systém pozinkovaný, farebný, medený, strešné fólie, spojovací materiál. Sme zmluvný partner firmy MASLEN, ich predajné akcie nájdete aktuálne v našej predajni. Pre zákazníkov vyrábame na mieru okapové plechy, vonkajšie parapety. Máme v ponuke jednovrstvový komínový systém antikorový aj hliníkový vhodný na vzduchotechniku a plynové kúrenie.

V sekcii železo sme sa zamerali na predaj plechov, nosníkových profilov, štvorcových profilov, plochých tyčí, jäklov, rúr, guľatiny, betonárskej ocele a zváraných sietí.

Hliníkové profily štvorcové, L-profily, plechy. Požadovaná kvalita, dodanie tovaru v dohodnutom termíne, ako aj delenie profilovej ocele na požadovaný rozmer spolu s dopravou tovaru podľa individuálnych potrieb zákazníka je pre nás dôležitý faktor.

V ponuke máme OSB dosky s rovnou hranou aj perodrážkou v hrúbke 8 až 25 mm Lexanové tabule v hrúbke 6 a 10 mm, možnosť objednania aj iných rozmerov podľa potrieb zákazníka. Kováčske prvky a polotovary ako sú špice, ornamenty, kvety, listy, výplne zábradlia, naváracie pánty, kované kľučky a štíty.

Predajňa autosúčiastok je v Modre už od roku 1995. V predajni nájdete náhradné diely na osobné automobily a užitkové vozidlá, oleje, filtre, autobatérie, stierače, žiarovky, autokozmetiku, autochémiu a iný doplnkový tovar.